Emocji co niemiara! 🏀

Aktualności Sport

Tak można podsumować zakończone już Mistrzostwa Szkoły Hipolita w Koszykówce 3×3, które odbyły się 11 kwietnia 2024 w hali sportowej. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów chłopców i 4 zespoły dziewczyn, co bardzo nas cieszy!  Każdy zespół, jak w ubiegłym roku, miał swoją nazwę. Tytuł Mistrzów Szkoły obroniony przez Królów Delty, a Mistrzyniami w Koszykówce 3×3 zostały dziewczyny z klasy 3TLog o nazwie drużyny Rozal.

Miejsce II w kategorii dziewcząt należy do Emerytek z klasy 4 technikum, a III miejsce zajęły dziewczyny z klasy 1TLG/ITPS. Na II miejscu w kategorii chłopców uplasował się zespół pod nazwą Wiadro Kąkolewice, a na III Dziki Hipolita.

Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa i podziękowania!👏

Dziękujemy również uczniom zaangażowanym w organizację turnieju oraz pomoc w sędziowaniu – to dzięki Wam wszystko tak sprawnie przebiegało!

Krótka fotorelacja z turnieju:

D. Fiałkowska, D. Łach, M. Laskowski, S. Grabowski