“Zmień kierunek, jeszcze możesz!” akcja profilaktyczna w Szkole Hipolita

“Więcej takich spotkań! – taką prośbę, a zarazem zadowolenie wyraził Kacper tuż po akcji, która miała miejsce w Szkole Hipolita we wtorek, 16 kwietnia 2024 r.  Zorganizowano ją dzięki staraniom niezawodnej Pani Honoraty Pilarczyk – szefowej Stowarzyszenia “Bioderko”. Ona to zaprosiła na spotkanie z młodzieżą przedstawicielkę Stowarzyszeni “Ecoserce” oraz Miksera – bardzo przekonującego rapera, który promował szeroko rozumiany zdrowy styl życia. Mówił o pasji i konieczności odmawiania tego, co szkodliwe. Jako osoba doświadczona trudnym dzieciństwem tłumaczył w bardzo klarowny i wiarygodny sposób, że panowanie nad życiem jest możliwe i daje prawdziwą wolność. Przekaz Miksera trafił do licznie zgromadzonej w hali młodzieży. W projekcie wzięło udział aż 10 klas ze Szkoły Hipolita, a także uczennice i uczniowie z LO i Zespołu Szkół w Ratajach.

Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania i ważne słowa!

K. Kulczyńska-Śróda

Mamy dla wszystkich przekaz w postaci fotorelacji ze spotkania: