Przełomowy moment w życiu naszych absolwentów – gala w ChDK

Na uroczystości pożegnania maturzystów w Chodzieskim Domu Kultury unosiła się w powietrzu mieszanka ekscytacji i nostalgii. To czas, gdy uczniowie zamykają jeden rozdział życia, gotowi otworzyć kolejny. Atmosfera tej uroczystości napełniona jest emocjami – radością z osiągnięć i smutkiem z powodu rozstań. Podczas tej wyjątkowej ceremonii słowa pochwały i życzenia przyszłych sukcesów płyną z ust dyrekcji, gości, nauczycieli, rodziców i kolegów. Widoczne są łzy wzruszenia i uśmiechy pełne dumy. Jest to czas, gdy wspomnienia z minionych lat nabierają szczególnego blasku. To także moment refleksji nad tym, jak wiele nasi absolwenci zdobyli podczas swej szkolnej podróży i jak wiele jeszcze mają do osiągnięcia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wspaniałej uroczystości szkolnej:

Wejdź do galerii...