Konkurs przyrodniczy

Aktualności Konkursy

Dzień Nauk Przyrodniczych to czas eksperymentów i doświadczeń, ale także czas sprawdzenia swojej wiedzy w miły i przystępny sposób. W dniu 23.04.2024 odbył się test wiedzy z nauk przyrodniczych. Trzyosobowe zespoły reprezentujące pierwsze klasy technikum i  klasy branżowe rywalizowały ze sobą, rozwiązując zadania z biologii, geografii, chemii i fizyki. Pierwiastki chemiczne, anatomia człowieka, stolice świata i prędkości nie zaskoczyły  przedstawicieli klasy 1 TLS, którzy zajęli pierwsze miejsce. Tuż za nimi uplasowali się uczniowie z klasy 1 TEL  i 1TŻE.

Konkurs przeprowadziły Panie: Katarzyna Sarna, Arleta Przybyłowska,  Agnieszka Szulc, które zapraszają do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia szkolnego: