Odliczanie czas zacząć …

Aktualności Wydarzenia

W miniony piątek tj. 19 stycznia br. w Restauracji Platinum odbył się bal studniówkowy naszych Maturzystów.

Na wstępie wszystkich Gości powitali Sandra Szyńska oraz Bartosz Gałązka. Po powitaniu Pani Dyrektor Magdalena Woźniczka odczytała list od Starosty, a następnie wspominała pierwsze chwile Maturzystów w szkole i życzyła im wszelkiej pomyślności na egzaminach oraz w życiu codziennym. Po przemówieniu Pani Dyrektor staropolskim obyczajem zatańczono poloneza. Potem były uroczyste podziękowania dla Dyrekcji i Wychowawców.

W części artystycznej rozdano wyróżniającym się nauczycielom Oskary w czterech kategoriach:

„Bratnia dusza” – zwyciężyła Pani Lucyna Sworowska

„Ikona mody” – zwyciężył ks. Przemysław Kubacz

„Globtroter” – zwyciężył Pan Maciej Jęsiek

„Złoty wykładowca” – zwyciężyła Pani Arleta Lewandowska.

Następnie Dyrekcja Szkoły i Wychowawcy wręczyli Maturzystom czterolistne koniczynki i wzniesiono toast za pomyślność na egzaminach.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa taneczna, na której młodzież doskonale się bawiła.

Bal na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystkim Maturzystom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i już dziś życzymy powodzenia na maturze!

Katarzyna Sarna

Studniówka 2024