Emocji co niemiara! ­čĆÇ

Aktualno┼Ťci Sport

Tak mo┼╝na podsumowa─ç zako┼äczone ju┼╝ Mistrzostwa Szko┼éy Hipolita w Koszyk├│wce 3×3, kt├│re odby┼éy si─Ö 11 kwietnia 2024 w hali sportowej. Do turnieju zg┼éosi┼éo si─Ö 10 zespo┼é├│w ch┼éopc├│w i 4 zespo┼éy dziewczyn, co bardzo nas cieszy!┬á┬áKa┼╝dy zesp├│┼é, jak w ubieg┼éym roku, mia┼é swoj─ů nazw─Ö. Tytu┼é Mistrz├│w Szko┼éy obroniony przez Kr├│l├│w Delty, a Mistrzyniami w Koszyk├│wce 3×3 zosta┼éy dziewczyny z klasy 3TLog o nazwie dru┼╝yny Rozal.

Miejsce II w kategorii dziewcz─ůt nale┼╝y do Emerytek z klasy 4 technikum, a III miejsce zaj─Ö┼éy dziewczyny z klasy 1TLG/ITPS. Na II miejscu w kategorii ch┼éopc├│w uplasowa┼é si─Ö zesp├│┼é pod nazw─ů Wiadro K─ůkolewice, a na III Dziki Hipolita.

Wszystkim zawodnikom nale┼╝─ů si─Ö wielkie brawa i podzi─Ökowania!­čĹĆ

Dzi─Ökujemy r├│wnie┼╝ uczniom zaanga┼╝owanym w organizacj─Ö turnieju oraz pomoc w s─Ödziowaniu – to dzi─Öki Wam wszystko tak sprawnie przebiega┼éo!

Kr├│tka fotorelacja z turnieju:

D. Fiałkowska, D. Łach, M. Laskowski, S. Grabowski