21 czerwca 2024 – ostatni dzwonek i wakacje!

Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego było pełne słońca i radości. Wszyscy uczniowie zebrali się na szkolnym dziedzińcu, aby wziąć udział w tej wyjątkowej uroczystości. Uśmiechy na twarzach młodzieży i nauczycieli były odzwierciedleniem ich satysfakcji z minionego roku szkolnego. W powietrzu czuć było podekscytowanie, gdyż przed uczniami otwiera się perspektywa dwumiesięcznych wakacji pełnych przygód i odpoczynku.

Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni za swoje wybitne osiągnięcia, otrzymując dyplomy i upominki. Również przyjaciele szkoły, którzy wspierali jej działalność przez cały rok, zostali uhonorowani specjalnymi podziękowaniami. Ten dzień był szczególnie ważny dla grupy naszych uczniów z klas III BSI. Absolwenci Szkoły Branżowej wyruszają na podbój świata, gotowi wykorzystać zdobyte umiejętności w swoich przyszłych zawodach. Pełni entuzjazmu i zapału, rozpoczynają nowy etap życia, otwarci na wyzwania i możliwości, jakie przyniesie im przyszłość.

A pozostali uczniowie pożegnali swoich nauczycieli i kolegów, dziękując za wspólny czas i życząc sobie udanych wakacji. Z szerokim uśmiechem opuszczali mury szkoły, wiwatując świadectwami.

Wakacje… Niech będą wakacje!

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024
w Szkole Hipolita