Uczniowie ze Szkoły Hipolita odkrywali uroki Chodzieży

Współpraca Wycieczki
29.05.2023 r. z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy III TOT oraz ukraińscy uczniowie ze Szkoły Hipolita wraz z opiekunkami – Paniami Anetą Niedźwiecką i Hanną Mikołajewską, poznawali atrakcyjne miejsca w Chodzieży uczestnicząc w grze terenowej. Chodzieski Quest – gra terenowa została opracowana i przeprowadzona przez uczniów klasy III Technikum w zawodzie technik organizacji turystyki. Nasi turyści organizując wyprawę questową, z wykorzystaniem wcześniej przygotowanych map poprowadzili grupę ukraińskich kolegów do poszczególnych atrakcyjnych miejsc Chodzieży. Uczestnicy gry terenowej zostali podzieleni na dwie grupy, które rywalizowały ze sobą w miłej atmosferze. Idąc questową ścieżką pokazującą najciekawsze zakątki miasta, uczestnicy rozwiązywali testy, krzyżówki i quizy. Gra zakończyła się remisem obu drużyn.
Dzięki tej grze terenowej, jej uczestnicy mogli integrować się ze sobą, poznać walory i atrakcje turystyczne Chodzieży oraz doskonalić swoją wiedzę na temat ekologii.
Czas na fotorelację z odkrywania uroków Chodzieży:

Hanna Mikołajewska