Brawo MY!

Aktualności Wydarzenia
W sobotę 3 czerwca reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Chodzieskich Targach Gospodarczych. Uczennice i uczniowie promowali kierunki kształcenia, dzieląc się wiedzą i umiejętnościami. Technikum było reprezentowane przez elektryków, logistyków i przyszłych organizatorów turystyki oraz fryzjerów. Kajetan Kołodziej zaprezentował doświadczenie z zakresu wykorzystania prądu, przygotowane były też gry i zabawy, a dzieci i dorośli mogli skorzystać z malowania twarzy. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzali nas absolwenci, rodzice uczennic i uczniów i goście tegorocznych targów. Nasza szkoła zgłosiła do udziału w konkursie dwa produkty, scretchnoting Pani Anny Nylec, który stał się już znakiem rozpoznawczym szkoły Hipolita oraz doświadczenie Kajetana Kołodzieja.
Udział w targach był ważnym doświadczeniem i ciekawym przeżyciem.
Pracę zespołu koordynowała Pani Aneta Niedźwiecka.
W tym roku zdobyliśmy 3 wyróżnienia: za najlepszą promocję oraz najlepszy produkt i usługę, a także wywalczyliśmy II miejsce w turnieju sportowym firm!
Brawo MY! 👏💪👍❤️🏆
Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia: