KONKURS SZKOLNY „NAJLEPSZY W ZAWODZIE SPRZEDAWCA 2023”

Konkursy

Dnia 20 kwietnia br. odbył się w Szkole Hipolita konkurs „Najlepszy w zawodzie sprzedawca 2023”. Uczestnikami konkursu było 10 uczennic i 1 uczeń z klas: pierwszej, drugiej i trzeciej branżowej szkoły I stopnia.

Zadania konkursowe obejmowały dwie części:

– I część to pytania testowe sprawdzające wiadomości z zakresu organizowania i sprzedaży towarów oraz umiejętności obliczania cen,

– II część to sporządzenie dokumentu faktury sprzedaży.

Konkurs – dla uczniów z klasy kończącej szkołę – stał się próbą sprawdzenia swojej wiedzy przed zbliżającym się egzaminem zawodowym, dla innych – okazją do zapoznania się z formą i poziomem trudności zadań konkursowych.  Wszyscy uczestnicy podeszli do tej rywalizacji z zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem.

Laureatkami konkursu zostały:

– I miejsce – Patrycja Knosalla z klasy 3B,

– II miejsce – ex aequo: Weronika Zawisła z kl. 3B i Oliwia Kowalczyk z kl. 2B,

– III miejsce – ex aequo: Katarzyna Olejniczak z klasy 3B i Julia Turczyn z kl. 2B.

Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!

Konkurs dla sprzedawców przygotowała i przeprowadziła Pani Joanna Jaremba – nauczycielka przedmiotów ekonomicznych, która zaprasza na fotorelację: