Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową w języku obcym

Aktualności Konkursy

9 lutego 2024 r. w Szkole Hipolita rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową w języku obcym. Wzięło w nim udział 34 uczniów z klas Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. To uczniowie z klas: 1c, 1e, 1f, II b, III c, II TE, II TOT, II TŻ/ II TPS, II T Log b. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych i plastycznych uczniów, rozwijanie zasobu słownictwa, wykorzystanie poznanej wiedzy w działaniu praktycznym. Organizatorkami konkursu były Panie: Hanna Mikołajewska i Aneta Niedźwiecka.

Młodzież zaprezentowała przygotowane własnoręcznie i z dużym zaangażowaniem oryginalne kartki walentynkowe z życzeniami w wybranym języku obcym: polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim oraz tureckim.

Wszystkie prace uczniów zasługują na uznanie, dlatego niezwykle trudnym zadaniem było wyłonienie zwycięzców konkursu.

Oto oni:

I miejsce – Daria Dolid kl. IIT log b

II miejsce – Kacper Ciesielski, Jan Łachowicz kl. IITPS

III miejsce – Fabian Jerzykowski, Amelia Michalak, kl. I f

Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Kasperek – kl. c, Radosław Latański – kl. Ie,

Rozalia Lewandowska – kl. IITŻ, Oskar Niedbalski – kl. I c, Ivan Osiichuk – kl. II b,

Daniel Szewczenko – kl. IITOT, Wiktoria Waloszek – kl. IITE

Serdecznie gratulujemy!

Hanna Mikołajewska

Poniżej prezentujemy konkursowe kartki i ich wykonawców: