Raj-d szkolny:)

Aktualności Sport

To już nasza szkolna tradycja! 21 Rajd Szkolny w Hipolicie pozostaje już tylko wspaniałym wspomnieniem! To właśnie dziś (29 maja) cała społeczność szkolna uczestniczyła w Rajdzie Szkolnym zorganizowanym przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego. 

Uczniowie, a także wychowawcy i opiekunowie klas w sprzyjających warunkach atmosferycznych pokonywali trasę rajdu biorąc udział w sportowych konkurencjach, ale również takich, gdzie musieli wykazać się sprytem czy dokładnością. Był tor sprawnościowy, piłka siatkowa, hula-hop, czytanie na polanie oraz wiele innych, ciekawych konkurencji! 🏀
To był czas nie tylko dobrej zabawy, ale także rywalizacji i integracji. Zwycięską klasą, która uzyskała najwięcej punktów i otrzymała nagrodę pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców została w tym roku klasa 3TEL, choć różnica punktowa była naprawdę niewielka. Brawa dla nich!
Wszystkim uczestnikom rajdu, wychowawcom i opiekunom klas bardzo dziękujemy za dzisiejszy dzień pełen sportowych emocji!

Nie pozostało nam nic innego, jak odliczać czas do kolejnego wspólnego Rajdu Szkolnego! 😊 Uczniowie i nauczyciele byli zgodni, że to był jeden z najlepszych dni w roku szkolnym. I tego się trzymamy od lat!

Nauczyciele WF

Zapraszamy na krótką fotorelację z rajdu:

Zdjęcia z rajdu w Szkole Hipolita