Pomoc dla Dzielnej Gabrysi

Różne formy pomocy to również nasz atut. Szkoła Hipolita aktywnie odpowiedziała na apel mamy Dzielnej Gabrysi z Szamocina, która walczy z rozszczepem kręgosłupa. Pani Agata Orchowicz-Biskup zorganizowała akcję zbierania kasztanów. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone  na turnusy rehabilitacyjne i wizyty u specjalistów, a także zaopatrzenie ortopedyczne dla córki. Koordynatorem akcji w naszej szkole była Pani wicedyrektor Katarzyna Kulczyńska-Śróda, a wspierali ją w tym nauczyciele, m.in. Przemysław Ostański, Magdalena Grabianowska, Agnieszka Szulc, którzy mobilizowali uczniów i organizowali wycieczki podczas których zbierano kasztany.  Mama dzielnej Gabrysi osobiście podziękowała za udział w akcji, ofiarując nam pamiątkowy dyplom i piękną statuetkę, a my  jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę w tej pomocowej zbiórce.
A. Szulc
Odsłuchaj post:
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w pomoc Gabrysi: