Nagrodzeni Zwycięzcy Konkursu Języka Angielskiego

Aktualności Konkursy

Dnia 26 stycznia w naszej szkole odbyło się wręczenie dyplomów oraz wyróżnień dla zwycięzców kolejnej edycji Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap I  odbył się w formie pisemnej, a zadania sprawdzały  znajomość słownictwa, struktur gramatycznych oraz kulturoznawstwa. Do kolejnego II etapu zakwalifikowało się 6 osób z najwyższymi wynikami. W tej części  uczniowie konkurowali ze sobą odpowiadając na wylosowane przez siebie pytania oraz wypowiadając  się  w języku angielskim  na różne tematy. Wypowiedzi były oceniane pod kątem bogactwa językowego, poprawności językowej oraz płynności. Finalnie  zwycięzcami konkursu zostali:

miejsce 1 – Kajetan Kołodziej kl. IV TEE

miejsce 2 – ex aequo Daria Dolid kl. II TGb oraz Nikodem Grzymisławski kl. IV Tlog

Osoby wyróżnione: Michał Kidoń kl. IV Tlog, Maciej Felski kl. V Tlog, Maciej Winkel kl. IV TE

Gratulujemy zwycięzcom, a zespołowi nauczycieli dziękujemy za owocną współpracę!

Anna Kulak

Kilka zdjęć z podsumowania konkursu: