Konkurs fotograficzny “Ja i AI”

Aktualności Konkursy

Biblioteka GSW Milenium czwarty rok z rzędu zaprasza uczniów liceów i techników z powiatu gnieźnieńskiego, wągrowieckiego i ościennych do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym „Ja i AI”

Zadaniem konkursowym jest: zrobienie zdjęcia, które powinno przedstawiać subiektywną wizję autora, dotyczącą niedalekiej przyszłości, w której AI będzie odgrywać coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Powinny zostać uchwycone emocje, odczucia, obawy, zarówno te pozytywne, jak i negatywne, które pojawiają się, gdy poruszany jest temat AI. Czy AI to szansą, czy zagrożeniem dla ludzkości?

W konkursie zostaną nagrodzone trzy najlepsze fotografie. Laureaci otrzymają bony upominkowe o wartości 300 zł (I miejsce), 200 zł (II miejsce) i 100 zł (III miejsce) do wybranego przez siebie sklepu (Empik, House, Rossmann, Media Expert, YES).

Każde zgłoszenie konkursowe musi zawierać:

• Autorską fotografię w formacie JPG, PNG, PDF (pion, poziom, kwadrat) o maksymalnej wielkości 8 Mb,
  • Dane osobowe autora: imię, nazwisko i nazwę szkoły,
  • Skan podpisanego oświadczenia.

Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać do 16 marca 2024 roku na adres bibliotekamilenium@milenium.edu.pl
Wyniki zostaną ogłoszone na naszej stronie internetowej i profilu na facebooku @GSW.Milenium

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z OŚWIADCZENIEM (dołączyć do zgłoszenia) POBIERZ

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w konkursie! Warto wygrywać!