Czas pożegnań…

Aktualności

Kończy się rok szkolny i z radością czekamy na wakacje, choć wiemy, że po powrocie będzie inaczej – wrócimy, ale zabraknie wśród nas dwojga pedagogów.  Nie możemy się nadziwić, że nasza młoda i pełna uroku bibliotekarka Pani Maria Ławska przechodzi na emeryturę. Przez lata jej zapał i zaangażowanie były niezastąpione, a jej uśmiech rozjaśniał szkolną bibliotekę. Dziękujemy za wszystkie wspaniałe wspomnienia i polecenia książkowe. Życzymy jej, aby emerytura była pełna radości, przygód i spełnienia marzeń!

Ksiądz Łukasz Abram po pięciu latach pełnych oddania i posługi w naszej parafii odchodzi, by służyć w nowym miejscu. Jego obecność wśród nas była wielkim darem, a lekcje religii były zawsze pełne inspiracji i ciepła. Wszyscy będziemy go serdecznie wspominać. Dziękujemy mu za wszelkie wsparcie duchowe i zaangażowanie, które włożył w naszą szkolną wspólnotę. Życzymy mu powodzenia i błogosławieństwa Bożego w nowej parafii.

Po wakacjach wrócimy pełni nowej energii i z uśmiechem na twarzach, choć z sentymentem za wspólnymi chwilami. Mimo wszystko, jesteśmy pełni nadziei, że jeszcze się spotkamy w przyszłości, może w innych miejscach i czasie… Powodzenia!