RAZEM TWORZYMY RZEMIOSŁO!

Aktualności Jubileusz
15 kwietnia 2023 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Jubileuszu 70-lecia działalności Cechu Rzemiosł Różnych w Chodzieży. Szkolę Hipolita reprezentowała delegacja nauczycieli i uczniów z Dyrektorką Magdaleną Woźniczką na czele.
Na ręce Starszego Cechu Pana Edmunda Kaczmarka składamy serdeczne gratulacje tak zacnego Jubileuszu. Wszystkim rzemieślnikom życzymy wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie mogą uczyć się od najlepszych, od fachowców zrzeszonych w chodzieskim Cechu. Podczas uroczystości nagrodzono czworo wyróżniających się uczniów – młodocianych pracowników. Nagrody zostały przyznane i ufundowane przez Cech Rzemiosł Różnych w Chodzieży.
Wyróżnieni uczniowie to:
👉 Jakub Cieślik, kształcący się w zawodzie lakiernik samochodowy pod czujnym okiem mistrza szkolącego Pana Władysława Szulca,
👉 Martyna Jankowska, kształcąca się w zawodzie fryzjer w Salonie Fryzjerskim VISION Pana Marcina Kubińskiego,
👉 Sebastian Kopij, uczący się w zawodzie elektromechanik pojazdów samochodowym w Firmie BARTAS Pana Bartosza Pasch,
👉Wiktor Król, kształcący się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych w Przedsiębiorstwie KANVEX Pana Aleksandra Alvy.
Jesteśmy dumni, że razem możemy tworzyć rzemiosło!
Fotorelacja z tego uroczystego dnia: