Rada Samorządu Uczniowskiego 2023 -2025

Aktualności Ogłoszenia

W wolnych, demokratycznych wyborach, uczniowie naszej szkoły wybrali Radę Samorządu Uczniowskiego. 27 października odbyło się spotkanie organizacyjne, podczas którego wymieniono działania podejmowane przez Samorząd w trakcie poprzedniej kadencji. Następnie odbyła się zasadnicza część spotkania – wybór Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Podczas tajnego głosowania ustalono, iż nową przewodniczącą w kadencji 2023-2025 zostanie Marika Sroka, a jej zastępcą Jakub Matysiak.

Ustalono również, że spotkanie wszystkich organów Samorządu Uczniowskiego szkoły Hipolita odbędzie się 10 listopada o godzinie 9.40 w Sali 110H. Zapraszamy na nie przedstawiciela trójki klasowej każdej klasy.

Nowemu Samorządowi życzymy wielu pomysłów, sił, wytrwałości i determinacji w ich realizacji. Wszystkiego dobrego!

MF