Świat zawodów na wyciągnięcie ręki – Noc Zawodowców 2023

Aktualności Wydarzenia

Noc Zawodowców, która właśnie zakończyła się w naszej szkole, była niezapomnianym wydarzeniem pełnym zabawy i kreatywności. Były prezentacje zawodów, występy muzyczne, pokazy tańca, prezentacje projektów naukowych i wiele innych atrakcji. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło młodym uczniom poznać różnorodność ścieżek kariery dostępnych po ukończeniu edukacji podstawowej.

Uczniowie mieli okazję rozmawiać z przedstawicielami wielu branż, dowiedzieć się, czym zajmują się pracownicy różnych zawodów i jakie umiejętności są potrzebne w danej dziedzinie. Były prezentacje, warsztaty praktyczne i możliwość zadawania pytań nauczycielom, pracodawcom i uczniom Szkoły Hipolita.

Noc Zawodowców pomaga uczestnikom w lepszym zrozumieniu różnych opcji zawodowych, jakie mają przed sobą po ukończeniu szkoły podstawowej. Dzięki temu, mogą dokładniej przemyśleć swoje przyszłe wybory edukacyjne i kariery zawodowe, mając pełniejszą świadomość swoich zainteresowań i umiejętności. Tegoroczna Noc Zawodowców stanowiła ważny krok w procesie doradztwa zawodowego dla młodzieży oraz była świetną okazją do zaprezentowania różnorodnego dorobku Szkoły Hipolita. Nasza szkoła to miejsce, gdzie rozwijamy umysły i talenty, inspirujemy do nauki oraz wspieramy w realizacji marzeń. Dziękujemy za dzisiejsze odwiedziny i zapraszamy – dołączcie do naszej szkolnej rodziny, gdzie każdy uczeń ma szansę na rozwijanie się, odkrywanie pasji i osiąganie najlepszych wyników. Zapraszamy do edukacji u nas!

Tak zapamiętamy tegoroczną Noc Zawodowców: