Niezapomniane “Tango” Mrożka

Wycieczki
We wtorek, 21 lutego br.  młodzież z naszej szkoły – klasy 1 lga i 1 lgb udała się na wycieczkę do pilskiego RCK na spektakl “Tango” Mrożka w wykonaniu aktorów z Krakowa. Celem wycieczki było pobudzenie zainteresowania sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem, z lekturą szkolną, dzięki spektaklowi i grze aktorskiej zawodowych aktorów. Nasi uczniowie oglądając spektakl doświadczyli wielu przeżyć, z zainteresowaniem śledzili losy bohaterów i zapoznali się z interpretacją dzieła Sławomira Mrożka Po seansie młodzież, wraz z opiekunkami wyruszyła na pieszy spacer po Pile, brzegiem rzeki Gwdy. Wychowawczynie klas pierwszych – Panie Magdalena Grabianowska i Izabela Żurek oraz Pani Magdalena Ratajczak obiecują, że zabiorą swoich wychowanków na kolejne przedstawienia. Trzymamy za słowo!
Fotorelacja ze spektaklu: