Kartka walentynkowa w języku obcym

Konkursy

17 lutego 2023 r. w Szkole Hipolita rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową w języku obcym.

Wzięło w nim udział 44 uczniów z klas Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia. Są to uczniowie z klasy 1A, 1B, 1D, 1E, 1F, I TE, I TOT, I TŻ, I TPS, 1aTlog , 1bTLog oraz III TE.

Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych i plastycznych uczniów, rozwijanie zasobu słownictwa, wykorzystanie poznanej wiedzy w działaniu praktycznym. Organizatorkami konkursu były Panie: Hanna Mikołajewska i Aneta Niedźwiecka.

Młodzież zaprezentowała przygotowane własnoręcznie i z dużym zaangażowaniem, oryginalne kartki walentynkowe z życzeniami w wybranym języku obcym: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i tureckim.

Wszystkie prace uczniów zasługują na uznanie, dlatego niezwykle trudnym zadaniem było wyłonienie zwycięzców konkursu. Oto oni:

Zofia Gawron kl. 1 A  – I miejsce

Jakub Kuszak kl. I C – II miejsce