Matematyczni geniusze w akcji!

Aktualności Konkursy

Mamy jednak ambitną i odważną młodzież! Odważnie podeszli do tematu dotyczącego konkursu matematycznego, organizowanego przez Szkołę Hipolita. Opiekę nad konkursem objęli nauczyciele: Pani Lucyna Grabowska i Pan Przemysław Ostański, a swoją obecnością  zaszczyciła również wicedyrektor Pani Dorota Kolasa. Zmagania młodzieży Branżowej Szkoły I stopnia klas I do III odbyły się 06.11.2023 r. i zakończyły się  sukcesem. Podium zajęli: miejsce I – klasa IE, miejsce II – klasa IIA, miejsce III – klasa IIIB.
W naszej szkole mamy sporo uczniów, którzy aktywnie angażują się w różne dziedziny życia szkolnego. Ta zaangażowana młodzież sprawia nam ogromną radość i jednocześnie inspiruje do dalszej pracy nad rozwojem społeczności szkolnej.

Fotorelacja z konkursu matematycznego: