Jasełka w Szkole Hipolita

Aktualności Wydarzenia

Ciszę betlejemskiej Nocy i radość Narodzin przeżywaliśmy w naszej szkole w piątek 22 grudnia br. za przyczyną uczniów, którzy w trakcie pięciu scen pokazali zwyczaje bożonarodzeniowe na wesoło w przedstawieniu artystyczno-wokalnym przeplatanym śpiewem kolęd i pastorałek.Kolejny raz Jasełka udowodniły, że w naszej szkole nie brakuje wspaniałych talentów. Uczniowie przygotowywali się z wielkim zaangażowaniem, a ich wrażliwość, poczucie humoru wspaniale objawiły się w przedstawieniu. Należy więc się cieszyć, że tradycja Jasełek pozwala każdego roku zabłysnąć i pokazać się naszym aktorom. Stroje, muzyka, a przede wszystkim gra aktorska i życzenia złożone przez przedstawicielkę Samorządu Uczniowskiego, ks. Przemysława i Panią dyrektor sprawiły, że nasze serca wypełniła radość i wprowadziła w świąteczny klimat.

ks. P. Kubacz

Jasełka w Szkole Hipolita