16 listopada – Światowy Dzień Rzucania Palenia

Każdego roku trzeci czwartek listopada obchodzimy jako Światowy Dzień Rzucania Palenia. Z tej okazji uczniowie klas: II TŻ i II C zorganizowali w szkole akcję, przypominającą uczniom, że palenie papierosów to poważny problem, a jak pokazują statystyki granica wieku sięgania po papierosy jest coraz niższa. Uczniowie w obecności przedstawicielki Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Pani Ilony Lehmann, przedstawili swoim koleżankom i kolegom prezentację, dotyczącą szkodliwości palenia tytoniu. Przekonywali, że warto zerwać z nałogiem, natomiast Pani Ilona Lehmann uzupełniła wiadomości uczniów, przedstawiając ciekawe informacje na temat e- papierosów. Uczniowie szkoły otrzymali również ulotki profilaktyczne i plakaty. Spotkanie, w którym wzięli uczniowie klas: V TŻ/TOT i II TŻ przebiegało w miłej atmosferze.

Beata Felcyn zaprasza do obejrzenia zdjęć ze szkolnej akcji: