Żyjemy nie po to by jeść…

Dnia 4 listopada br. obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji odbyło się spotkanie uczniów klas technikum żywienia i usług gastronomicznych z dietetyczkami, Paniami Małgorzatą Ziembą i Natalią Gołyską. Panie dietetyczki w bardzo ciekawy, profesjonalny sposób przedstawiły tematykę związaną ze zdrowym odżywianiem i żywieniem, a młodzież zapewne poszerzyła swoją wiedzę w tym zakresie. Ogromne zainteresowanie wzbudził analizator składu ciała. Urządzenie to pozwoliło ocenić własną tkankę tłuszczową, masę mięśni i kości oraz całkowitą ilość wody w organizmie.
Spotkania i rozmowy na temat zdrowego żywienia i odżywiania utwierdzają nas w przekonaniu, że:
żyjemy nie po to by jeść, ale jemy po to by żyć!
Maria Nawrocka
Fotorelacja ze spotkania: