Wielkanocna zbiórka żywności

W dniach 15-16.03.2024 nasza szkoła wzięła udział w wielkanocnej zbiórce żywności dla Domu Pomocy Społecznej i pieczy zastępczych w Chodzieży. Nasza młodzież zebrała w Intermarche 753 kg długoterminowej żywności.
Dziękujemy za wspaniałą obsługę załodze i pracownikom Intermarche, a także klientom sklepu za tak liczne dary żywnościowe, a także Starostwu Powiatowemu za możliwość realizacji tej zbiórki.
Wyróżnieni uczniowie to: Mikołaj Pol, Mikołaj Kowal, Emilia Frieske, Julia Marek, Maja Kukla, Kornelia Gawrońska, Amelia Sobkowska, Katarzyna Grzelak, Amelia Załachowska, Daniel Rzekęć, Amelia Choma, Julia Górzna, Gracjan Larek, Fabian Piekarski, Borys Koźma, Bartek Gramowski, Maria Jessa, Joanna Nowak, Hanna Dobrzykowska.
Podziękowania należą się także członkom Młodzieżowej Radzie Powiatu w osobach: Paulina Hadaś, Marika Sroka, Julia Ryczek, Roksana Karniszewska, Malwina Stefaniak, Antoni Wiącek.
Opiekunami akcji byli nauczyciele: Magdalena Grabianowska, Agnieszka Szulc, Przemysław Ostański.
Do zobaczenia za rok!
Zdjęcia ze zbiórki poniżej: