Tworzymy kulturę szacunku w sieci

Aktualności Konkursy

W ramach podsumowania cyklu lekcji, towarzyszących tegorocznym obchodom Dnia Bezpiecznego Internetu, przygotowano dla uczniów konkurs „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Zmagania uczniów poprzedziła projekcja filmu pt. „Dopamina”, następnie uczestnicy konkursu w zespołach rozwiązywali test o tematyce cyberprzemocy. Największą ilość punktów i zwycięski laur zdobył zespół z klasy IV TE/TEL reprezentowany przez Kajetana Kołodzieja i Macieja Winkela. Drugie miejsca, równorzędnie zdobyły dwa zespoły z klas II TOT i II TEL, reprezentowane przez Igę Ścigałę, Zosię Kudelską, Adriana Głucha, Franciszka Tyrakowskowskiego, Mateusza Hadasia. Laureaci konkursu otrzymali nagrody, a pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni za udział.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i odwagi!

M. Szałata i M. Ławska

Nasza konkursowa fotogaleria: