Festiwal nauki

Aktualności Wycieczki
Festiwal Nauki w Akademii Nauk Stosowanych im. Staszica w Pile przywitał naszych uczniów w bardzo ciekawy sposób. Uczniowie klasy 4TTM w pierwszej kolejności wzięli udział w wykładzie Alicji Baranowskiej dotyczącym stresu maturalnego. Dowiedzieli się jak wykorzystać potencjał płynący z “nerwówki” przed egzaminem, by zwiększyć swoje szanse na dobre zdanie matury. Następnie uczniowie zwiedzili Katedrę Ratownictwa Medycznego, a część uczniów honorowo oddała krew. Brawo! Kolejne zajęcia to symulacje komputerowe w pracy inżyniera.  Ostatnim punktem wizyty na festiwalu nauki był wykład dyrektora hotelu Gromada w Pile, który opowiadał o przyjęciu gościa hotelowego tak, aby odbywało się to bez stresu i na najwyższym poziomie. Opiekunkami wyjazdu były Panie: Lucyna Grabowska i  Magdalena Ratajczak.
Kilka zdjęć z tej ciekawej imprezy: