Sukces Szkoły Hipolita!

Aktualności Konkursy Nasze sukcesy Ogłoszenia
Nasze szkoły (Technikum i BSI) zostały laureatami konkursu “Pracownia kompetencji cyfrowych”. Mamy to!
Oznacza to, że do szkoły trafią 2 mobilne pracownie komputerowe składające się (każda) z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor.
Lista laureatów na: https://ose.gov.pl/pkc

Wspólnie wypracowaliśmy ten sukces:
  • nauczyciele i wychowawcy przeprowadzili lekcje „Cyberzagorżenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy”
  • uczniowie wymyślili hasła reklamowe
  • Anna Nylec i Alicja Kupka opracowały 2 posty zawierające hasło reklamowe, kierowane do nastolatków i dotyczące rodzajów cyberzagrożeń oraz sposobów ochrony przed atakami w Internecie,
  • uczniowie aktywnie uczestniczyli w lekcjach dotyczących cyberzagrożeń.

Szkoła Hipolita od lat znakomita!

Nagroda pozwoli nam wszystkim jeszcze lepiej pracować, uczyć się i rozwijać nasze talenty. Mamy to!

poz. 200 i poz. 211    Lista laureatów konkursu