Nasi logistycy na Politechnice Poznańskiej

Projekty

W dniach 14 – 15.11.2022 klasa IV Technikum w zawodzie technik logistyk pod opieką wychowawczyni Pani Anny Kulak miała niebywałą okazję uczestniczyć w laboratorium zorganizowanym przez Politechnikę Poznańska w ramach projektu “CZAS ZAWODOWCÓW – BIS”.  Spotkanie odbyło się pod hasłem  “Laboratorium Procesów Produkcyjnych”.

Udział w laboratorium poprzedzony był instruktażem z zakresu BHP,  doradztwa zawodowego oraz testem diagnozującym stan wiedzy uczniów z dziedziny procesów produkcji, magazynowania oraz transportu.  Kolejnym bardzo ciekawym i praktycznym  doświadczeniem okazał się pobyt na symulowanej  linii  produkcyjnej,  gdzie uczniowie wcielili się w role magazynierów, kontrolerów jakości, montażystów, analityków i kierowników produkcji. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający intensywną pracę podczas laboratorium. Pobyt na uczelni był okazją dla uczniów nie tylko do poszerzenia swoich  horyzontów, ale również do zakosztowania atmosfery uniwersyteckiej i integracji zespołu klasowego.

A. Kulak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zajęć laboratoryjnych: