Kształcimy zawodowo dla branży turystycznej

Aktualności Wydarzenia

8 września 2022 r. gościliśmy Radosława Szafranowicza Małozięcia, założyciela Kadr Turystyki, autora podręczników dla rezydentów i pilotów, przyjaciela naszej Szkoły Hipolita. Uczennice i uczniowie klas III i IV Technikum w zawodzie technik organizacji turystyki poznali tajniki warsztatu pracy stewardessy, stewarda, rezydenta i animatora czasu wolnego. Nasz gość w sposób niebanalny poprowadził też lekcję w klasie I pokazując, jak wiele możliwości satysfakcjonującej pracy daje branża turystyczna.

W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty profesjonalnych kursów, umożliwiających uzyskanie certyfikatów potwierdzających nabycie umiejętności zawodowych.

Warto dodać, że Kadry Turystyki, lider szkoleń dla branży turystycznej, wspiera nas, wzbogacając pracownię przedmiotową w przydatne pomoce dydaktyczne.

Spotkanie zorganizowała Pani Joanna Łapacz, nauczycielka przedmiotów zawodowych i trenerka w Kadrach Turystyki.

Nasza fotorelacja z wydarzenia: