Piknik Naukowy

Aktualności Wydarzenia
Piknik naukowy w Chodzieży
W miniony weekend uczestniczyliśmy w Pikniku Naukowym pod hasłem „Klimat”. Na naszym stoisku odwiedzający mieli okazję wziąć udział w licznych aktywnościach związanych z naukami przyrodniczymi. Na uczestników czekały fascynujące doświadczenia fizyczne 🧪 oraz krzyżówki i rebusy na temat klimatu 🌍, w których mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat ekologii, składników pogody oraz czynników wpływających na jej kształtowanie.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się tematyczne puzzle 🧩, a także możliwość ułożenia stadiów rozwoju motyla 🦋 i żaby 🐸, co przyciągnęło zarówno dzieci, jak i dorosłych. Hitem naszego stoiska okazał się pomiar hałasu 📢 – uczestnicy próbowali pobić rekord, krzycząc z całych sił, a zwycięzca osiągnął imponujący wynik 114 decybeli! 🔊 Emocji było co niemiara, a zabawa połączyła edukację z rozrywką 😊.
Mimo pochmurnej aury i deszczu ☔, humory nam dopisywały, a piknik przebiegał w doskonałej atmosferze! 🌦️
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i uczniom 👩‍🏫👨‍🎓, którzy z pełnym zaangażowaniem przygotowali nasze stoisko i sprawili, że było ono interesujące i inspirujące dla wszystkich odwiedzających.
Dziękujemy wszystkim za aktywny udział i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji! 🎉
Anna Nylec