Hipolit na Chodzieskich Targach Gospodarczych PROMOCJE 2024

Aktualności Wydarzenia

Chodzieskie Targi Gospodarcze to wydarzenie, które gromadzi przedsiębiorców, inwestorów i specjalistów z różnych branż, aby mogli zaprezentować swoje produkty, usługi oraz innowacje. Targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i poszerzenia sieci współpracy. Dzięki obecności wielu wystawców i zwiedzających, uczestnicy mogą zdobyć cenne informacje o najnowszych trendach rynkowych i technologicznych.

Nasza szkoła kształci przyszłych zawodowców, dlatego obecność na tych targach jest dla nas niezwykle ważna. Mamy wiele do pokazania, w tym nasz dorobek edukacyjny i osiągnięcia uczniów. Młodzież i opiekunowie świetnie się bawili, a odwiedzający nasze stoisko doświadczyli wielu atrakcji i mogli aktywnie uczestniczyć w prezentowanych przez nas pokazach. Dziękujemy!

Do zobaczenia za  rok!

Fotogaleria – nasze stoisko targowe: