“Wesoła integracja”- spotkanie integracyjne klas pierwszych logistyków i ekonomistów.

Wycieczki

W dniu 29.09.2022 uczniowie z klas 1TlogA z wychowawczynią  Panią Magdaleną Grabianowską, 1 TlogB z wychowawczynią Panią Izabelą Żurek, 1 TE z wychowawczynią Panią Agnieszką Jakubowską oraz  opiekunami: Przemysławem Ostańskim, Magdaleną Ratajczak, Arletą Lewandowską, wspólnie spędzili integracyjny dzień klasowy młodzieży w Nadleśnictwie Karczewnik – Gospoda pod dębami Stanica myśliwska KL Daniel Podanin. Wszyscy spędzili wesoły i przyjemny dzień, który pozwolił na zawiązanie więzi koleżeńskich w klasie. Było ognisko, kiełbaski a uczniowie rewelacyjnie zorganizowani. Proponowano różne zabawy plenerowe, grano w piłkę i razem z opiekunami uczniowie bawili się w chowanego, tańczyli i zbierali grzyby. Cały dzień było sympatycznie i pięknie. Był to dla wszystkich bardzo udany czas spędzony wspólnie.

MG

Kilka wesołych zdjęć z tego udanego dnia: