Pomagamy powodzianom

Aktualności Wydarzenia

Pomagamy Powodzianom

W dniach 17-26 września br. Klub Wolontariatu z naszej szkoły przeprowadził zbiórkę charytatywną, mającą na celu wsparcie powodzian ze Stronia Śląskiego, którzy zmagają się
z tragicznymi skutkami żywiołu. Akcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem zarówno ze strony uczniów, jak i pracowników szkoły.
Wśród zebranych rzeczy znalazły się m.in.: żywność, chemia gospodarcza, mopy oraz wiadra. Dzięki hojności naszej społeczności szkolnej udało nam się zgromadzić znaczną ilość potrzebnych artykułów, które następnie zostały przekazane do osób w potrzebie.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. Wasza pomoc ma ogromne znaczenie dla powodzian, którzy wciąż zmagają się z trudnościami. Wspólnie pokazaliśmy, że w obliczu kryzysu możemy być wsparciem dla innych.

K.Sarna