Najlepsi z najlepszych

Najlepsi z najlepszych

16 października w Chodzieskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono Nagrody Starosty Chodzieskiego. Wśród wyróżnionych znalazło się troje nauczycieli ze Szkoły Hipolita – wicedyrektor Dorota Kolasa, nauczyciel przedmiotów zawodowych Waldemar Bocheński oraz nauczyciel języka angielskiego Henryk Matraszek. Ich praca oraz zaangażowanie zostały uhonorowane w obecności społeczności lokalnej i przedstawicieli władz powiatu.
Podczas uroczystości nagrodzono także uczniów Szkoły Hipolita za bardzo dobre wyniki w nauce. Stypendium Starosty Chodzieskiego otrzymali uczniowie Technikum – Michał Kidoń, Piotr Bedołek, Dajana Pilarska, Klaudia Szymańska, Martyna Wardak, Ilona Kosińska, Jakub Matysiak oraz uczennica Branżowej Szkoły I stopnia – Katarzyna Jaworska.
Środowe wydarzenie było również okazją do wręczenia listów gratulacyjnych dla uczniów nominowanych do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Nominację taką otrzymał Michał Kidoń – uczeń kształcący się w zawodzie technik logistyk.
21 października w Wielkopolskim Kuratorium Oświaty odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie. Magdalena Woźniczka, dyrektor Szkoły Hipolita, otrzymała prestiżową Nagrodę Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. To wyróżnienie przyznane za innowacyjność i ogromny wkład w rozwój edukacji, podkreśla nieocenioną rolę Pani Dyrektor w kształtowaniu przyszłych pokoleń.
Oba wydarzenia były hołdem dla nauczycieli i uczniów, którzy codziennie przyczyniają się do budowania lepszej przyszłości.
Gratulujemy serdecznie!
Zdjęcia Razem w Kadrze.