XI Olimpiada Wiedzy o Turystyce

Aktualności Konkursy
W Hipolicie odbył się etap szkolny XI Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Głównym organizatorem Olimpiady jest Instytut Geografii Miast i Turyzmu Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Celem Olimpiady jest rozwijanie zainteresowań turystyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu turystyki wśród młodzieży.
Do pierwszego – szkolnego etapu przystąpiło 12 uczniów z klasy 4 TOT (technik organizacji turystyki). Opiekunem realizacji i wsparcia rywalizacji był Pan Przemysław Nowak. Tegoroczna edycja przebiegła pod hasłem  “W poszukiwaniu tradycji – dziedzictwo niematerialne w turystyce”. Spośród 14 uczniów przystępujących do etapu szkolnego najwyższe wyniki zdobyli uczniowie: Oliwia Ziemniak i Artur Puziak, dostając się tym samym do etapu okręgowego, który odbędzie się 04.01.2024 r.
Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Poznajcie uczestników i zwycięzców etapu szkolnego: