Witaj Szkoło!

Aktualności Wydarzenia

Za nami rozpoczęcie roku szkolnego 2025/2026! W Szkole Hipolita uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się na dwóch apelach – w pierwszej turze ze szkołą przywitali się uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia, w drugiej – uczniowie Technikum. Pani Dyrektor Magdalena Woźniczka przywitała wszystkich uczniów, życząc im  wspaniałych wyników i wielu dobrych chwil w nowym roku szkolnym. A że pierwszy września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, lecz także rocznica wybuchu II wojny światowej, głos zabrał pan Marek Fifer – nauczyciel historii, który nawiązując do tragicznych wydarzeń września 1939 roku, przedstawił wszystkim zebranym nazwiska młodych ludzi z naszego regionu, którzy stracili życie na początku wojny. Po minucie ciszy upamiętniającej ofiary wojny, uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.