Jadłospis

Poniedziałek 11.02.2019r.

Zupa:  z brokuł (alergeny:  seler, mleko i produkty pochodne, gluten)

Kotlet mielony (alergeny: gluten, jaja)

Surówka z białej kapusty (alergeny: -)

Ziemniaki (alergeny: mleko i produkty pochodne ) Woda

 

Wtorek 12.02.2019r.

Zupa: neapolitańska  (alergeny: seler)

Kotlet devolay  (alergeny: jaja, gluten, mleko i produkty pochodne )

Surówka z marchwi i jabłka ( alergeny: -)

Ziemniaki (alergeny: mleko i produkty pochodne ) Woda

 

Środa 13.02.2019r.

Zupa: grochówka  (alergeny: seler)

Naleśniki z kapustą i grzybami w sosie pomidorowym (alergeny: jaja, mleko i produkty pochodne, gluten)  Woda

 

Czwartek 14.02.2019r.

Zupa: koperkowa (alergeny: seler)

Schab duszony (alergeny: jaja, mleko i produkty pochodne, gluten)

Kapusta czerwona gotowana  (alergeny: mleko i produkty pochodne )

Ziemniaki (alergeny: -) Woda

 

Piątek. 15.02.2019r.

Zupa: z zielonego groszku (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Fasolka po bretońsku, pieczywo (alergeny: jaja, mleko i produkty pochodne, gluten)

Woda

 

Poniedziałek 18.02.2019r.

Zupa: pomidorowa (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Kotleciki w cieście naleśnikowym (alergeny: jaja, mleko i produkty pochodne, gluten)

Surówka z białej kapusty ( alergeny: mleko i produkty pochodne)

Ziemniaki (alergeny: mleko i produkty pochodne) Woda

 

Wtorek 19.02.2019r.

Zupa: ogórkowa (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Gulasz z kaszą  (alergeny:  gluten, mleko i produkty pochodne )

Buraczki  (alergeny: -)

Woda

 

Środa 20.02.2019r.

Zupa: z fasolki szparagowej (alergeny: seler, gluten, mleko i produkty pochodne )

Ryba opiekana (alergeny: ryba i produkty pochodne, jaja, gluten)

Surówka z kiszonej kapusty (alergeny: -)

Ziemniaki (alergeny: mleko i produkty pochodne) Woda

 

Czwartek  21.02.2019r.

Zupa: kalafiorowa (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Pałka duszona (alergeny: -)

Surówka z marchwi i selera (alergeny: mleko i produkty pochodne )

Ziemniaki (alergeny: alergeny: mleko i produkty pochodne ) -) Woda

 

Piątek. 22.02.2019r.

Zupa: pieczarkowa (alergeny: seler)

Kluski śląskie  (alergeny:  mleko i produkty pochodne)

Kapusta kiszona gotowana (alergeny: mleko produkty pochodne) Woda

 

Poniedziałek 25.02.2019r.

Zupa: kapuśniak z kiszonej kapusty (alergeny: seler )

Pulpety w sosie koperkowym (alergeny: jaja, mleko i produkty pochodne, gluten)

Marchew gotowana ( alergeny: mleko i produkty pochodne)

Ziemniaki (alergeny: -) Woda

 

Wtorek 26.02.2019r.

Zupa: ziemniaczana (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Pieczeń z karkówki  (alergeny:  mleko i produkty pochodne )

Kapusta biała gotowana (alergeny: mleko i produkty pochodne)

Ziemniaki ( alergeny: -) Woda

 

Środa 27.02.2019r.

Zupa: jarzynowa (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Shoorma z sosem tysiąca wysp  (alergeny:   mleko i produkty pochodne )

Surówka z białej kapusty , zielonego ogórka i koperku (alergeny: mleko i produkty pochodne)

Ryż ( alergeny: mleko i produkty pochodne) Woda

 

Czwartek 28.02.2019r.

Zupa: Żurek z jajkiem i białą kiełbasa  (alergeny: seler, gluten, mleko i produkty pochodne )

Kotlet schabowy (alergeny: mleko i produkty pochodne, jaja)

Surówka z kapusty mieszanej (alergeny: mleko i produkty pochodne,)

Ziemniaki (alergeny: mleko i produkty pochodne) Woda

 

 

Piątek 01.03.2019r.

Zupa: barszcz ukraiński (alergeny: seler, mleko i produkty pochodne)

Naleśniki z serem (alergeny: jaja, gluten, mleko i produkty pochodne)

Woda

 

Jadłospis może ulec zmianie