Rok szkolny 2021/2022

Dyrekcja:

MAGDALENA WOŹNICZKA –  dyrektor

KATARZYNA KULCZYŃSKA-ŚRÓDA – wicedyrektor

DOROTA KOLASA – wicedyrektor

 

Kierownictwo i pracownicy funkcyjni:

ANNA NYLEC – kierownik szkolenia praktycznego

ANDRZEJ ADAMSKI – kierownik gospodarczy

KATARZYNA CHLASTA – pedagog szkolny

MAGDALENA PRZYGODA – psycholog szkolny

DANUTA DRZEWIECKA-PIECHOWIAK – pedagog specjalny

MAŁGORZATA SZAŁATA, BEATA GROTT – biblioteka

AGNIESZKA GIEGLIS – kadry

ANNA WITT, MONIKA OLEJNICZAK – sekretariat

WIOLETTA LUDWIKOWSKA – stołówka

 

Grono Pedagogiczne:

Lp. Imię i nazwisko:
1. ks. Łukasz Abram

religia

l.abram@szkola.hipolita.pl 

 

2. Wojciech Bembnista

wychowanie fizyczne

w.bembnista@szkola.hipolita.pl

3. Joanna Białczyk

język angielski

j.bialczyk@szkola.hipolita.pl

4. Wojciech Biały

informatyka

w.bialy@szkola.hipolita.pl

5. Waldemar Bocheński

przedmioty zawodowe elektryczne

w.bochenski@szkola.hipolita.pl

6. Dorota Boeske

język polski

d.boeske@szkola.hipolita.pl

7. Katarzyna Chlasta

pedagog szkolny

k.chlasta@szkola.hipolita.pl

8. Katarzyna Chyży

biologia

wychowanie fizyczne

k.chyzy@szkola.hipolita.pl

9. Danuta Drzewiecka-Piechowiak

pedagog specjalny

d.drzewieckapiechowiak@szkola.hipolita.pl

10. Beata Felcyn

język polski

język rosyjski

b.felcyn@szkola.hipolita.pl

11. Marek Fifer

historia

m.fifer@szkola.hipolita.pl

12. Arleta Przybyłowska

przedmioty zawodowe – branża drzewno-meblarska

a.przybylowska@szkola.hipolita.pl

13. Lidia Francuzik

fizyka

l.francuzik@szkola.hipolita.pl

14. Monika Górzna-Skawińska

język polski

m.skawinska@szkola.hipolita.pl

 

15. Magdalena Grabianowska

przedmioty zawodowe logistyczne

m.grabianowska@szkola.hipolita.pl

16. Lucyna Grabowska

matematyka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

l.grabowska@szkola.hipolita.pl

17. Sergiusz Grabowski

wychowanie fizyczne

s.grabowski@szkola.hipolita.pl

18. Beata Grott

biblioteka szkolna

b.grott@szkola.hipolita.pl

 

19. Agnieszka Itkowiak

wychowanie fizyczne

a.itkowiak@szkola.hipolita.pl

20. Agnieszka Jakubowska

przedmioty zawodowe ekonomiczne

a.jakubowska@szkola.hipolita.pl

21. Joanna Jaremba

przedmioty zawodowe ekonomiczne

j.jaremba@szkola.hipolita.pl

22. Maciej Jęsiek

język niemiecki

wychowanie fizyczne

m.jesiek@szkola.hipolita.pl

23. Iwona Kledzik

geografia

i.kledzik@szkola.hipolita.pl

24. Dorota Kolasa

wicedyrektor

przedmioty zawodowe ekonomiczne

d.kolasa@szkola.hipolita.pl

25. Piotr Kruszka

wychowanie fizyczne

p.kruszka@szkola.hipolita.pl

26. Małgorzata Kryszak

przedmioty zawodowe – branża gastronomiczna

m.kryszak@szkola.hipolita.pl

27. Anna Kulak

język angielski

a.kulak@szkola.hipolita.pl 

28. Katarzyna Kulczyńska-Śróda

wicedyrektor

język polski

k.sroda@szkola.hipolita.pl

29. Alicja Kupka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

a.kupka@szkola.hipolita.pl

 

30. Mariusz Laskowski

wychowanie fizyczne

m.laskowski@szkola.hipolita.pl

31. Arleta Lewandowska

przedmioty zawodowe logistyczne

a.lewandowska@szkola.hipolita.pl

32. Małgorzata Lisiecka

wychowanie fizyczne

m.lisiecka@szkola.hipolita.pl 

33. Dariusz Łach

wychowanie fizyczne

d.lach@szkola.hipolita.pl

34. Joanna Łapacz

język polski, filozofia

przedmioty zawodowe turystyczne

j.lapacz@szkola.hipolita.pl

 

35. Maria Ławska

biblioteka szkolna

m.lawska@szkola.hipolita.pl

36. Henryk Matraszek

język angielski

h.matraszek@szkola.hipolita.pl

37. Sylwia Migdalczyk

język niemiecki

s.migdalczyk@szkola.hipolita.pl

38. Hanna Mikołajewska

język polski

podstawy przedsiębiorczości

h.mikolajewska@szkola.hipolita.pl

39. ks. Krystian Molecki

religia

k.molecki@szkola.hipolita.pl

40. Maria Nawrocka

biologia

przedmioty zawodowe gastronomiczne

m.nawrocka@szkola.hipolita.pl

41. Aneta Niedźwiecka

język angielski

a.niedzwiecka@szkola.hipolita.pl

42. Przemysław Nowak

geografia

przedmioty zawodowe turystyczne

p.nowak@szkola.hipolita.pl

43. Anna Nylec

kierownik szkolenia praktycznego

przedmioty zawodowe ekonomiczne

a.nylec@szkola.hipolita.pl

44. Katarzyna Olejniczak

język polski

k.olejniczak@szkola.hipolita.pl

45. Przemysław Ostański

matematyka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

p.ostanski@szkola.hipolita.pl

46. Magdalena Przygoda

psycholog szkolny

m.przygoda@szkola.hipolita.pl

47. Magdalena Ratajczak

język niemiecki

m.ratajczak@szkola.hipolita.pl

48. Barbara Rudzińska

język angielski

b.rudzinska@szkola.hipolita.pl

49. Maria Sawicka

historia

m.sawicka@szkola.hipolita.pl

50. Elżbieta Sikorska

matematyka

e.sikorska@szkola.hipolita.pl

51. Andrzej Skawiński

historia

a.skawinski@szkola.hipolita.pl

52. Jacek Skowroński

nauczyciel urlopowany

53. Agata Stempin

geografia

przedmioty zawodowe turystyczne

a.stempin@szkola.hipolita.pl

54. Lucyna Sworowska

przedmioty zawodowe ekonomiczne

l.sworowska@szkola.hipolita.pl

55. Małgorzata Szałata

biblioteka szkolna

m.szalata@szkola.hipolita.pl

56. Krzysztof Szymański

przedmioty zawodowe mechaniczne

k.szymanski@szkola.hipolita.pl

57. Weronika Winiecka

chemia

w.winiecka@szkola.hipolita.pl

58. Magdalena Woźniczka

dyrektor

przedmioty zawodowe ekonomiczne

m.wozniczka@szkola.hipolita.pl

59. Izabela Żurek

matematyka

i.zurek@szkola.hipolita.pl

 

 

Pracownicy administracji i obsługi:

Lp. Imię i nazwisko:
1. Andrzej Adamski

kierownik gospodarczy

a.adamski@szkola.hipolita.pl

2. Barbara Cieślik
3. Agnieszka Gieglis

kadry

a.gieglis@szkola.hipolita.pl

4. Rafał Jańczak
5. Hanna Knopińska
6. Wioletta Ludwikowska
7. Marlena Mandelt
8. Małgorzata Matusiak
9. Monika Olejniczak

sekretariat

m.olejniczak@szkola.hipolita.pl

 

10. Justyna Piosik
11. Michał Piosik
12. Małgorzata Sołdyńska
13. Joanna Talar
14. Beata Tysiączna
15. Wioletta Wieczorek
16. Anna Witt

sekretariat

a.witt@szkola.hipolita.pl