Zabawa na 102

Najstarsi Indianie nie pamiętają, kiedy w murach naszej szkoły miała miejsce dyskoteka… Jeszcze zanim się rozpoczęła, część osób była sceptycznie nastawiona. W szkole, kto przyjdzie, przecież już ferie… Na pewno się nie uda.

Determinacja Mateusza, Wiktorii i Mikołaja – przedstawicieli naszego Samorządu Szkolnego, zaowocowała sponsoringiem Rady Rodziców na sprzęt DJ, wystrój sali i wodę. Pani Dyrektor dała zielone światło, honorową opieką i wsparciem wydarzenie otoczyła pani Katarzyna Kulczyńska – Śróda, swoją cegiełkę dołożyła pani Ania Nylec projektując okoliczne plakaty, a nad wydatkami czuwała pani Agnieszka Gieglis. Bez większego problemu część grona pedagogicznego zobowiązała się wspomóc swoją obecnością przebieg dyskoteki. Należały do nich panie: Katarzyna Chyży, Lucyna Grabowska, Magdalena Grabianowska, Katarzyna Kulczyńska – Śróda, Aneta Niedźwiecka, Maria Sawicka; panowie Waldemar Bocheński, Przemysław Ostański i Marek Fifer. Pominąć nie można również pracowników obsługi, którzy pomogli w dekorowaniu sali i zobowiązali się do posprzątania sali po dyskotece. Nie można również zapomnieć o dekoratorach – Wiktorii i Mateuszu oraz osobach przyjmujących i odpowiedzialnych za szatnię i porządek.

Jak widzicie, samo nic się nie zrobi. Dyskotekę rozpoczęła pani Katarzyna Kulczyńska – Śróda i przewodniczący Samorządu Szkolnego – Mateusz Hak. Podczas zabawy kwestowano na rzecz 31 finału WOŚP „żyj zdrowo w zdrowym świecie”. W zabawie uczestniczyło ponad 130 uczniów Hipolita. Należy podkreślić, że zachowywali się wzorowo, a bawili jeszcze lepiej. Kto nie był, niech żałuje. Było mega super! Do zobaczenia na następnej dyskotece.