Wyższe uczelnie zapraszają – info

Ogłoszenia

Uczniowie klas czwartych dziarsko przygotowują się do egzaminu maturalnego, a uczelnie otwierają swoje drzwi by zaprezentować maturzystkom i maturzystom jakie będą mieli perspektywy dalszej edukacji. Poniżej publikujemy informacje o drzwiach otwartych oraz oferty edukacyjne uczelni z naszego regionu (i nie tylko). Zainteresowanych zapraszamy:

W ramach promocji Wydziału Nauk Biologicznych i Weterynaryjnych pragniemy przedstawić Uczennicom i Uczniom Szkoły naszą ofertę edukacyjną. Kierujemy ją głównie do uczniów najstarszych klas szkół średnich, uczestników biologicznych kół naukowych, uczniów zainteresowanych pogłębianiem wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, ale także do tych niezdecydowanych, którzy być może zechcą związać swoją przyszłość z szeroko pojętą Biologią.

============================================

W imieniu dyrektora Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile dr Pawła M. Owsiannego w załączeniu przesyłamy prezentację na temat naszego Instytutu, który jest integralną częścią Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz informatory dotyczące prowadzonych przez nas kierunków studiów: TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH oraz GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ.

Biorąc pod uwagę fakt, że zbliża się czas wyboru dalszego etapu kształcenia przez uczniów klas maturalnych Państwa szkoły będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie informacji o możliwości studiowania w naszej pilskiej filii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zarówno wśród maturzystów, jak i rodziców, np. przez system VULCAN bądź innych dostępnych środków komunikacji.
Przypominam, że nasi studenci:
  • należą do społeczności akademickiej UAM, posiadają takie same prawa, możliwości rozwoju i benefity, np. stypendia
  • zajęcia w Instytucie są prowadzone przez wykładowców z Poznania oraz specjalistów – praktyków z branży IT
  • absolwenci obu kierunków otrzymują tytuł inżyniera oraz dyplom Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu
  • uczą się bezpłatnie i mają niższe koszty utrzymania niż w trakcie studiowania w dużym mieście.
Aby być na bieżąco z otwarciem rekrutacji na studia, zachęcamy do polubienia naszych mediów społecznościowych oraz odwiedzania strony, a także zapisania się do formularza powiadamiającego:
===================================

„Najlepsza Uczelnia Logistyczna w Polsce Według Rankingu Perspektywy 2022”

W związku ze zbliżającymi się maturami, chcielibyśmy zachęcić maturzystów do kontynuacji pozyskiwania wiedzy i zdobywania wyksztalcenia, tym samym, promowania naszej uczelni.

Poniżej link do naszej strony www: https://www.mwsl.eu/;

Pozdrawiamy i zapraszamy MWSLiT we Wrocławiu.

=======================================================