Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych w grupach logistyków

W ramach Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych Akademia Umiejętności Eurocash łączy się online ze szkołami z całej Polski!
Nasze cele to:
👉 promowanie kształcenia zawodowego,
👉 doskonalenie kompetencji uczniów,
👉 pokazanie im możliwości rozwoju kariery w zawodach technika handlowca, sprzedawcy, technika logistyka oraz magazyniera-logistyka!

Wirtualne spotkania z ekspertami i praktykami w w/w zawodach przybierają formę wykładów i interaktywnych warsztatów, prowadzonych metodami coachingowymi. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań na czacie. Nasi logistycy czynnie brali udział w budowaniu w przyszłości kariery zawodowej i logistycznej. W Grupie siła – postaw na Zespół!
Organizatorką spotkania on-line młodzieży z Eurocash była nauczycielka przedmiotów zawodowych Magdalena Grabianowska.
Kilka zdjęć z interaktywnego wykładu: