Pociągiem PKP Intercity do ulubionego miejsca – konkurs

Konkursy

Uczennice i uczniowie z klas I, III i IV Technikum w zawodzie technik organizacji turystyki wzięli udział w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z PKP Intercity. Celem konkursu było zachęcenie młodych ludzi do odkrywania bogactwa przyrodniczego i kulturowego naszego kraju, jak również promowanie kolei jako bezpiecznego i najbardziej ekologicznego środka transportu zbiorowego. Zadanie konkursowe polegało na kreatywnym przedstawieniu miejsca, do którego chcielibyśmy wybrać się na wycieczkę szkolną pociągiem PKP Intercity. Uczniowie wraz z nauczycielem zajęć zawodowych Panem Przemysławem Nowakiem wybrali Zamość, czyli ,,Polską Perłę Renesansu’’. Został wysłany jeden film zgłoszeniowy. Mamy nadzieję, że uklasyfikujemy się w najlepszej 10.

Jak myślicie?  DAJANA  PILARSKA