Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

Sport
Dnia 23.03.2023 uczniowie Hipolita w składzie: Martyna Szulc, Emilia Sławińska, Nikola Pytlak, Filip Przybyła, Mikołaj Kowal, Kacper Schwark, Kamil Latosiński, Szymon Malinowski i Kacper Hekert  wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Po emocjonującym i wyczerpującym biegu dziewczęta z naszej szkoły wywalczyły trzecie miejsce, a chłopcy drugie. Rywalizacja była zacięta – chociaż Kacper Hekert, który zajął pierwsze miejsce indywidualnie w kategorii chłopców nie miał sobie równych! Najlepszą zawodniczką naszej szkoły została Martyna Szulc, która indywidualnie ukończyła bieg na drugim miejscu. Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa, bo to tak naprawdę dopiero początek zmagań lekkoatletycznych dla naszych uczniów.