Maturzysto… do egzaminów w maju zostały już tylko 3 miesiące!

Lecturus Spin-Off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacja Miasto (powołana przez Związek Miast Polskich) poszerzają swoją ofertę o intensywne kursy przygotowujące do matury i egzaminów ósmoklasisty z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego! Od 30 stycznia zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (każdorazowo 45 minut)! Dzięki temu w maju nic Was nie zaskoczy!

Dzięki podpisanemu porozumieniu z Fundacją Miasto oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, cena regularna kursów (875 zł) dla uczniów naszego powiatu została obniżona o 70%!

To doskonała okazja dla młodzieży, by:

  • powtórzyć materiał omawiany w szkole,
  • dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
  • omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne,
  • nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole.

I to wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem aplikacji oraz materiałów multimedialnych z dostępem do VOD z minionych lekcji.

Co o kursach mówią nauczyciele prowadzący zajęcia? – Nauka może być fajna a egzaminy proste. Ważne, żeby się nie przejmować a bawiąc edukować. Razem z nami odkryjesz praktyczne podejście do nauki – metody zdawania egzaminów połączone z ciekawym przedstawieniem wiedzy!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą intensywnych kursów z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na stronie ➡️ https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na ➡️ https://sklep.lecturus.pl/.

Kanał Lecturus Junior na YT ➡️  https://www.youtube.com/@lecturusjunior/

Skip to content