Zajęcia specjalistyczne dla ekonomistów

Projekty
“Czas zawodowców BIS – zawodowa Wielkopolska” to projekt realizowany od lat przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Politechnikę Poznańską we współpracy z zainteresowanymi samorządami, pracodawcami i szkołami kształcącymi zawodowo.
Szkoła Hipolita uczestniczy w projekcie od początku!
Dajemy szansę uczniom na lepszy start w zawodowe życie, nie tylko w trakcie nauki, ale również (poprzez platformę internetową) po jej ukończeniu. W ramach realizowanego projektu, 5 października br. uczniowie klasy 4TEg, pod opieką Pani Katarzyny Chlasty, uczestniczyli w zajęciach specjalistycznych w Pile. Praktyki laboratoryjne są tak pomyślane, by ułatwić uczniom poznanie najważniejszych aspektów zawodu ekonomisty. Spora dawka wiedzy, mnóstwo pracy, ale satysfakcja z dobrze wykonanych zadań i uzyskany certyfikat są bezcenne! Gratulujemy!