“Święta godne, a nie głodne”

Tuż przed świętami uczniowie i koordynatorzy biorący udział w zbiórce żywności otrzymali upominki i dyplomy od wicestarosty chodzieskiego Pana Mariusza Witczuka, a także od kierownika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Chodzieży Pana Tomasza Procka. Dziękujemy za wyróżnienia!
Dobro… im więcej go dajesz, tym więcej dostajesz! Uczniowie naszej szkoły branżowej i technikum logistycznego wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, organizowanej przez Bank Żywności i Powiat Chodzieski. W tym roku zbierano żywność dla mieszkańców DPS Chodzież i podopiecznych PCPR Chodzież.Nasi uczniowie spisali się dzielnie. Pobili rekord zebranej żywności – 300kg! Poświęcili swój czas dla potrzebujących, nauczyli się dawać i pomagać. Chwała  młodzieży! Brawo! Koordynatorami nadzorującymi całą akcję oraz opiekunami młodzieży byli nasi nauczyciele: Pani Magdalena Grabianowska i  Pan Przemysław Ostański. Cała akcja udała się rewelacyjnie. Będziemy więcej pomagać. Siła w grupie!
Prezentujemy zdjęcia z akcji: