Sesja Młodzieżowej Rady Powiatu. Stypendia Starosty

17 maja w Hipolicie odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Chodzieskiego połączona z wręczaniem stypendiów starosty. Na uroczystość przybyli dyrektorzy szkół wraz z uczniami, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce (średnia od 5,0). Po otwarciu sesji MRP przez przewodniczącą Rady Wiktorię Jóźwiak, starostowie chodziescy – Panowie Mirosław Juraszek i Mariusz Witczuk wraz z kierownikiem Wydziału Oświaty wręczyli uczniom dyplomy gratulacyjne, potwierdzające otrzymanie stypendium.

Z naszej szkoły wyróżnieni zostali Paula Kucy, Natalia Hejne i Jakub Szymański. Nagrodzonym gratulujemy, a tym, którzy zazdroszczą, proponujemy poświęcić trochę więcej czasu na naukę, by mieć tak wysoką średnią.

W dalszej części spotkania przybyli goście obserwowali posiedzenie Młodzieżowej Rady Powiatu, podczas którego zatwierdzono harmonogram działań MRP Chodzieskiego do końca roku szkolnego 2022/2023.

Zdjęcia przedstawiają Stypendystów Starosty oraz posiedzenie MRP: