Konkurs matematyczno-przyrodniczy

Konkursy

W poniedziałek, 19 grudnia br. w Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży odbył się konkurs matematyczno-przyrodniczy wśród uczniów klas I Technikum. W konkursie wzięło udział 18 uczestników. Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy potrafią dobrze wykonywać obliczenia liczbowe, dostrzegają i umiejętnie stosują zasady oraz prawidłowości matematyczne, a także wykazują się umiejętnością logicznego myślenia i wyobraźnią przy rozwiązywaniu problemów matematycznych i przyrodniczych. Każdy z uczestników po zakończonym, wzmożonym wysiłku umysłowym mógł liczyć na uzupełnienie nadszarpniętych kalorii w postaci słodkiego upominku. W końcu to też chemia… w bardzo przyjemnej postaci. Oprócz smakowitych nagród za uczestnictwo, uczniowie mogą liczyć na bardzo dobre oceny z chemii, fizyki i matematyki.

Organizatorkami konkursu były Panie Lidia Francuzik i Weronika Winiecka.

Fotorelacja z tej udanej rywalizacji: